Emirin Yolu 7.Bölüm izle


Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Emirin Yolu 7.Bölüm izle
Showtv ekranların sevilen iyi dizilerin en başında gelen Emirin Yolu 7.Bölüm izlemeniz için sitemizde iyi seyirler Emirin Yolu 7.Bölüm izle,Emirin Yolu 7.Bölüm full izle,Emirin Yolu 7.Bölüm hd izle,Emirin Yolu 7.Bölüm tek parça izle,Emirin Yolu son bölüm izle

Emirin Yolu 7.Bölüm izle” için 2 yorum yapılmış.

  1. Mehri 08 Aralık 2012 saat 00:31 # Ziyaretçi

    Tek keleme Super gidiyo!!!!!!! Ne kadar da GÜZEL bu Gizem Karaca!!!! Ofiste sıyah elbesede izlemekten doymak yoktu. Lütfen ama, ‘Eve düşen yıldırımda’ ki gibi Güneş hafizasını kayıp etmesin. O zaman monoton bir dizi olur ‘Emirin yolu’, şimdi yeni heycan sardı diyerkak. Ya Feriha gibi ölmesin, zaten çocuk ne normal aşk yaşadı onunla, yas çekmekten yeni kendine geldi sayılar. Lütfen ne güzel gidiyodu dizi. Emir ile Güneşin güzel, romantik, mutlu anlarını çok özleyorus. Mesela Yılbaşı yaklaşıyo… güzel bişeyler olabilerdi. Hollywood filmlerdeki gibi. Elinizde bu kadar yakışan çift varka. Çok seviyorum bu diziyi, deli gibi de takıp ediyorum onun alyakalı herşeyi.

  2. Nesrin 11 Aralık 2012 saat 20:42 # Ziyaretçi

    Bayılıyorus Emir&Güneş çiftine. İyi Feriha ayırıldı. Güneşle daha ilginç, daha güzel oldu dizi. Iyiki Fatih Aksoy Gizem Karacanı aldı Çagatayın yanına. Hiç bir bayan oyuncu bu kadar yakışmazdı onun yanına. Teşekkürler ekibe.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.